eviniz otel olsun!

N’EVO STUDIOS yola çıkarken bir otel olmak dışında bambaşka bir şey hayal etti. N’EVO STUDIOS Ekibi, bir oteli eve dönüştürecek sıcaklığı ve konforu yepyeni ve mode bir anlayışla sizlerle buluşturmak istedi. Tüm odalar birbirinden farklı konsept, renk ve mobilyalarla; her biri başka bir zevk için donatıldı. N’EVO STUDIOS’ta otel eviniz oldu.

N'EVO STUDIOS, bir otel odasından çok daha fazlası!

Dikey konseptte ve birbirine benzeyen otel odalarından sıkılan, işi gereği sürekli seyahat eden ve otellerde uzun süre konakladığı için evini özleyenlere N'EVO STUDIOS, ev konforunda oda hizmeti de sunarak fark yaratıyor.

Her odası farklı mobilyalarla ve tarzlarda dekore edilen N'EVO STUDIOS'un bazı odaları sadece evini özleyenlere yönelik hazırlandı. Bir evde ihtiyaç hissedilen her türlü ekipmanı minimal olarak odalara yerleştirildi. Mini mutfak tezgahı, pişirme ünitesi, mikrodalga fırın, kendi yemeğinizi pişirebilmeniz için gerekli tencere-tava, tabak, çatal-bıçak ve diğer mutfak araç gereçleri...

Böylece gecelik, haftalık, aylık hatta yıllık konaklama yapabileceğiniz otel odalarımızı rahatlıkla evinize dönüştürebilirsiniz. Tek yapmanız gereken rezervasyonunuzu yaptırırken, ihtiyacınız doğrultusunda oda tipinizi ve içeriğini seçmeniz. Unutmayın! N'EVO STUDIOS'ta birbirinin benzeri ikinci bir oda yok!!! Seçmekte zorlanacağınız oda çok...

İster market alışverişinizi yapıp kendi yemeğinizi hazırlayabileceğiniz mutfaklı bir oda tercih edin, ister pişirme ünitesi bulunmayan odalarımızda konaklayıp  N'EVO STUDIOS'un cafe ve restoran sokağından odanıza yemek siparişi verin. Odanızda yemek yemek istemiyorsanız, N’EVO STUDIOS’un bahçe katlarında önemli markaların ve farklı lezzetlerin yer aldığı cafe ve restoranlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

bahçe ve taş sokaklar

N’EVO STUDIOS’un dört bloğu birbirinden küçük sokaklar ve bahçelerle ayrılıyor. Günün stresinden bahçe banklarında oturarak ya da taş sokaklarda küçük bir gezintiye çıkarak uzaklaşabilirsiniz.

özel aydınlatma

N’EVO STUDIOS’un 15.000m²’lik arazisi özel aydınlatmalar ile yalnızca yerden ışıklandırılıyor. Böylece daha sakin ve huzurlu bir ortam sunuluyor. Teraslı odalardan bahçeyi izlemek çok daha keyifli!